Twoją stronę odwiedza wielu użytkowników, jednak nie realizują oni konwersji? Wysoki współczynnik odrzuceń doprowadza Cię do szału? Zgłoś się do Nas, w AdSwear zidentyfikujemy źródła problemu na poszczególnych etapach, począwszy od analizy fraz SEO oraz kampanii Google AdWords, poprzez analizuję stron docelowych – contentu, wskaźników oraz ścieżek użytkowników.

Mając takie informacje jesteśmy w stanie podejmować trafne decyzje, eliminując błędy oraz zwiększając konwersje, czas użytkownika spędzony na stronie oraz inne cele Klienta. Korzystając z różnorodnych narzędzi analityki internetowej sprawdzamy, które działania przynoszą pozytywne efekty, nad którymi warto się jeszcze pochylić, a które nie zdają rezultatu. Korzystając z wielu narzędzi mamy pewność, że nasze działania przyczynią się do znacznej poprawy efektów Twojej firmy.

Zgłoś się do nas. Opracujemy dla Ciebie kompletny plan działań, które sprawią, że Twoja firma osiągnie zamierzone efekty. Dzięki naszej pomocy będziesz zarabiać więcej niż obecnie.

1. Analizujemy stan obecny
2. Identyfikujemy błędy
3. Optymalizujemy
4. Testujemy
5. Zwiększamy sprzedaż