Twoja strona internetowa nie pozyskuje Klientów? Chcesz zaistnieć w sieci? Zgłoś się do nas. Sprawimy, że dzięki reklamie Google AdWords Twoja strona będzie czymś więcej niż wizytówką Twojej firmy w sieci. Jeśli zlecałeś już kiedyś reklamę Google Adwords, ale nie przyniosła ona oczekiwanych rezultatów, to zostaw to nam. Swoją pracę rozpoczniemy właśnie od analizy wszystkich wcześniejszych działań.

Pracę zawsze zaczynamy od określenia celów kampanii oraz zbadania potrzeb, specyfiki branży i jej Klientów. Posiadając wszystkie niezbędne informacje przystępujęmy do realizacji zaczynając od przygotowania słów kluczowych, po stworzenie reklam. Kolejnym krokiem jest ciągła optymalizacja mająca na celu maksymalizację zyskowność kampanii Google AdWords
Niezależnie czy zależy Ci na reklamie w wyszukiwarce, display, video, mobile czy na reklamie z listą produktów, będziesz zadowolony z efektów.

Pomóż klientom znaleźć Twoją firmę zanim sami zaczną jej szukać. Napisz do nas. Pomożemy Ci stworzyć kampanie, które sprawią, że Twoja marka zaistnieje w Internecie.

1. Ustalamy cele kampanii
2. Przygotowujemy kampanię
3. Działamy
4. Optymalizujemy
5. Zwiększamy sprzedaż